
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506H i5-11400H/8GB/512Gb/RTX3050
31 500 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: 33013
+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS TUF Gaming F15 радує як геймерів, так і стримерів: цей надзвичайно тонкий ігровий ноутбук є потужним центром, який справляється навіть з інтенсивними завданнями, такими як 3D-рендеринг, редагування відео та високоякісні ігри з шестиядерним процесором Intel®™ i5-11400H, 8 гігабайт оперативної пам'яті та SSD НА 512 ГБ M.2 PCIe. І це на дисплеї, який забезпечує захоплюючий ігровий досвід зі швидкою частотою екрану 144 Гц і роздільною здатністю Full HD. Пристрій високоякісного дисплея працює від відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3050 з чотирма гігабайтами відеопам'яті GDDR6. TUF Gaming F15 інтегрує сучасні інтерфейси, такі як Wi-Fi 6 (802.11ax), USB-C і Bluetooth 5.2, в корпус вагою всього 2.3 кг, з підсвіченою клавіатурою і програмним забезпеченням DTS для вражаючого звуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Установка приложений |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel® Core™ i5-11400H |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2700 МГц |
| Оперативная память | |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
| Цвет | Темно-серый |
Информация для заказа
- Цена: 31 500 ₴

