
Ноутбук Asus X507 - 15.6" FHD / Core I7 8550U / 8Gb Ram / SSD 128 GB + HDD 1000 gb / Nvidia MX 110 2gb
16 000 ₴
- Под заказ
- Код: T50003
Отправка с 06 июня 2026+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чудовий мульмедійний ноутбук Asus X507. Модель кінця 20 року
Переваги: потужний процесор, дискретна відеокарта.
Ідеальний варіант для будь-яких задач, дискретна графіка Nvidia MX 110 2gb потягне не складні ігри.
Технічно 10/10, візуально на 9.5/10. Потертості по корпусу.
Характеристики:
• Процесор: Intel Core i7-8550U ( 8 по 1.8 - 4.0 ГГц)
• Графіка: Nvidia MX 110 2gb + Intel UHD Graphics 620
• Екран:15.6" (1920х1080) Full HD матовий IPS.
• Оперативна пам'ять: 8GB DDR4 .
• Накопичувач: SSD 128 GB + HDD 1000 gb
• Батарея: до 7-ми годин (7% ресурс )
• Вага - 1,7 Кг.
• Порти -2 x USB 3.1, 5 Гбіт/сек (1 роз'єм для зарядки)/1 x USB Type-C/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований роз'єм для навушників і мікрофона
Встановлено ліцензійний Windows 10.
За необхідністю встановлю необхідний софт! Також можна змінити конфігурацію, розширити об’єм накопичувача, додати оперативну пам’ять!
В комплекті оригінальний блок живлення та ноутбук!
Переваги: потужний процесор, дискретна відеокарта.
Ідеальний варіант для будь-яких задач, дискретна графіка Nvidia MX 110 2gb потягне не складні ігри.
Технічно 10/10, візуально на 9.5/10. Потертості по корпусу.
Характеристики:
• Процесор: Intel Core i7-8550U ( 8 по 1.8 - 4.0 ГГц)
• Графіка: Nvidia MX 110 2gb + Intel UHD Graphics 620
• Екран:15.6" (1920х1080) Full HD матовий IPS.
• Оперативна пам'ять: 8GB DDR4 .
• Накопичувач: SSD 128 GB + HDD 1000 gb
• Батарея: до 7-ми годин (7% ресурс )
• Вага - 1,7 Кг.
• Порти -2 x USB 3.1, 5 Гбіт/сек (1 роз'єм для зарядки)/1 x USB Type-C/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований роз'єм для навушників і мікрофона
Встановлено ліцензійний Windows 10.
За необхідністю встановлю необхідний софт! Також можна змінити конфігурацію, розширити об’єм накопичувача, додати оперативну пам’ять!
В комплекті оригінальний блок живлення та ноутбук!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Серебристый |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 100 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia Geforce MX110 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7-8550U |
| Объем кэша L2 | 1 Мб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4000 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 128 GB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴





