
Ноутбук MSI Stealth Studio 17 (STEALTH_A13VH-068UA) Core Black
118 000 ₴
112 100 ₴
- Под заказ
- Код: 00937
Отправка с 10 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ігровий ноутбук MSI Stealth 17
MSI Stealth 17 – це ноутбук, створений для геймерів і творців контенту. Завдяки міні-світлодіодному екрану ви зможете отримати ще більше задоволення від яскравого та красивого контенту на екрані. Відтепер ви не пропустите жодної деталі, а ємний акумулятор гарантує, що ваша робота та розваги триватимуть ще довше. Використовуйте свій ноутбук так, як ви хочете, і відкривайте для себе нові творчі програми, які зроблять роботу ще веселішою та легшою. Встаньте проти своєї улюбленої гри та киньте виклик собі, щоб знову опинитися на п’єдесталі пошани.
Ідеальний для геймерів і бізнесу
MSI Stealth 17 успішно справляється з вимогливими іграми та чудово підходить для роботи в бізнес-середовищі. Його тонкий і легкий корпус виготовлений з металу чорного пісочного кольору, а ключовою особливістю є посилені шарніри. Завдяки цьому працювати в польових умовах набагато безпечніше. Завдяки стильним, ненав’язливим тонам, цей пристрій сподобається будь-якому шанувальнику ігор і технологій.
Міні-світлодіодний дисплей
4K Mini LED-дисплей перенесе вас у реалістичний віртуальний світ і виведе відображуваний контент на абсолютно новий рівень візуальних вражень. Завдяки високій контрастності ви можете розраховувати на неймовірно глибокий чорний колір і яскравий, ідеальний білий.
Екран з високою яскравістю 1000 ніт забезпечує набагато яскравіші сцени з ідеальною видимістю навіть при яскравому сонячному світлі. Завдяки сертифікації DisplayHDR 1000 ви отримуєте обладнання з покращеною видимістю деталей як у темних, так і в яскравих ділянках екрана. Частота оновлення екрану 144 Гц дає вам перевагу над суперниками, які ще не знають, що на них чекає.
Цілий день без підзарядки
У цьому ноутбуці приховано акумулятор, ємність якого максимально дозволена правилами пасажирських авіакомпаній. Що це означає? Це означає, що ви можете брати свій пристрій з собою буквально куди завгодно і користуватися ним, коли вам заманеться. Надзвичайно довгий час роботи від одного заряду означає мобільність, яку ви не знайдете в інших ігрових ноутбуках.
Втілюйте свої ідеї в життя з NVIDIA Studio
Драйвери Studio гарантовано допоможуть вам зосередитися на великих проектах. Дайте творчості більше свободи, що можливо з графічним процесором RTX. Завдяки технології трасування променів ви отримаєте неймовірно реалістичний контент. Дозвольте собі реалізувати свої ідеї та втілити їх у життя ще швидше за допомогою набору інструментів зі штучним інтелектом.
Аудіосистема
Система об’ємного звучання з 6 динаміками покаже вам, як повинна звучати музика. Використовувані рішення Dynaudio дозволять вам почути кожен тон і відчути звук на власному досвіді. Вся система має два динаміки з подвійною системою зменшення вібрацій, щоб гарантувати, що ваш досвід не буде порушений жодним чином. Крім того, пара високочастотних динаміків перевершить будь-які ваші очікування. Пориньте у настільки досконалий звук, що в це важко повірити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Сканер отпечатка пальца |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Веб-камера | Да |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 5.0 Мп |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Объем видеопамяти | 12 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i9-13900H |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1024 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 112 100 ₴






