
Ноутбук Lenovo Legion Pro 7i - QHD 240Гц / i9 13900HX / 16ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 4090 175 Вт
129 000 ₴
109 650 ₴
- Под заказ
- Код: 01044R
Отправка с 10 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Вища продуктивність
З новим процесором Intel Core i9 для мобільних ПК ви можете насолодитися елітною ігровою продуктивністю тонкого та легкого ноутбука з приголомшливим часом автономної роботи. Ігровий ноутбук більше не потрібно йти на компроміси.
Підтримка NVIDIA Reflex
NVIDIA Reflex – це найреволюційніший набір технологій графічного процесора, який вимірює та знижує системну затримку в турнірних іграх (відому як затримка при перегляді по клацанню). Біжіть у бій, ціліться та стріляйте з більшою точністю. Завжди будь на першому місці. Більш ефективна відеокарта означає вищу частоту кадрів. Збільшуйте свої шанси на перемогу і спостерігайте за тим, що відбувається на екрані швидше, ніж ваші супротивники. Дізнайтеся більше, переглянувши відео нижче.
Реалістичний 3D-звук
Технологія Nahimic значно покращує ігровий процес завдяки тривимірному звуку та привабливим функціям для гравців. Функція напряму звуку Sound Tracker збільшить вашу перевагу. Ви можете поговорити з членами команди у кришталево чистому звуку. Nahimic – це новий спосіб гри, і тільки для користувачів Legion, BT Link – це інноваційне аудіо рішення, яке перетворює будь-який динамік Bluetooth на систему об'ємного звучання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4090 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 109 650 ₴


