
Ігровий ноутбук Dell Alienware M17 R5 - Ryzen 7/ 16 Гб / SSD 512 ГБ / RTX 3070 Ti
65 000 ₴
- Под заказ
- Код: 01061R
Отправка с 11 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Відчуйте неперевершену ігрову продуктивність із ноутбуком Alienware m17 R5. Завдяки процесору AMD Ryzen 7 6800H із частотою 4,70 ГГц і спеціальному графічному процесору NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti цей ноутбук забезпечує блискавичну швидкість і плавну графіку для захоплюючих ігор. З розміром екрана 17 дюймів і максимальною роздільною здатністю 2560 x 1440 ви можете насолоджуватися кожною деталлю з приголомшливою чіткістю.
Цей портативний комп’ютер поставляється в чорному кольорі та має 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ твердотільного накопичувача для бездоганної багатозадачності та швидкої передачі файлів. Він також має різні варіанти підключення, такі як HDMI, USB 3.0, USB-C і Gigabit Ethernet для легкої інтеграції пристрою. Alienware m17 R5 також має Bluetooth, Wi-Fi, вбудовану веб-камеру, клавіатуру з підсвічуванням і вбудований мікрофон. Придбайте зараз і виведіть свій ігровий досвід на новий рівень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 97 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 6 |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Устойчивость к царапинам |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 6800H |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 4.7 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 4800 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 65 000 ₴







