
Ноутбук ASUS ROG Strix - 15.6" / i5-9300H / 16GB / 512GB / Nvidia GTX 1660Ti
26 000 ₴
- Под заказ
- Код: 01070R
Отправка с 06 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
ASUS ROG Strix G
Втілює спрощений дизайн, пропонуючи приголомшливі можливості для серйозних ігор і багатозадачності. Завдяки новітньому процесору Intel Core 9-го покоління й графіці GeForce GTX він забезпечує надзвичайну ігрову продуктивність для широкої аудиторії. Інтелектуальне охолодження розкриває весь потенціал передового процесора, а RangeBoost забезпечує максимально можливий сигнал Wi-Fi для вашого середовища. Хай де ви гратимете, освітлюйте оточення за допомогою Aura Sync на новій тригранній світловій панелі та RGB-клавіатурі.
Інтелектуальне охолодження
Філософія інтелектуального охолодження ROG поєднує в собі правильні функції й настроювання системи, щоб забезпечити найкращу роботу в кожній ситуації. Strix G доповнює добре вентильовану зовнішню поверхню самоочисним тепловим модулем, який викидає пил для збільшення терміну експлуатації. Подвійні N-лопатеві вентилятори обертають 83 лопаті, щоб збільшити потік повітря, а ультратонкі ребра збільшують площу поверхні для відведення тепла. Програмне забезпечення ROG Armory Crate забезпечує плавне перемикання між режимами роботи, щоб оптимізувати продуктивність і акустику для поставленого завдання.
Aura Sync
Подбайте про тьмяне освітлення й дайте змогу Aura Sync зайняти центральне місце. Клавіші Strix G мають прозорі краї та прозорі ковпачки WASD для майстерного акцентування клавіатури. До них приєднується додаткова світлова смуга, яка додає стилю зовнішньому ободу шасі. Приєднуйте свої улюблені пристрої, сумісні з Aura Sync, і координуйте кольори й ефекти у всьому ігровому середовищі. Отримайте доступ до всього спектра кольорів і режимів освітлення за допомогою панелі керування Aura і дайте змогу своїй індивідуальності сяяти.
Почути заклик битви
Акустичні колонки Strix G дадуть змогу вам повністю зануритися в дію. Технологія Smart Amp контролює вихідний аудіосигнал і в режимі реального часу регулює гучномовці в температурних і екскурсійних межах, запобігаючи ушкодженню конусів. Отриманий звук має менше шумових спотворень, вищий динамічний діапазон, більше басів і набагато вищий потенційний вихід. Додайте гучності та почуйте кожен рух ворога, перестрілку та звуковий сигнал у грі.
ROG RangeBoost
Технологія ROG RangeBoost забезпечує максимально стабільний сигнал Wi-Fi. Унікальний алгоритм RangeBoost оцінює рівень сигналу чотирьох внутрішніх антен і вибирає найкращу пару для вашого місця перебування, мінімізуючи мертві зони та збільшуючи радіус дії бездротового зв'язку до 30%. У поєднанні з новітньою технологією Intel 802. 11ac (2x2) Gigabit Wi-Fi, яка забезпечує максимальну пропускну здатність бездротової мережі до 1. 7 Гбіт/с, ви можете під'єднатися і грати на швидкості практично в будь-якому місці.
Armory Crate
ROG Armory Crate об'єднує засоби керування системою й освітленням, даючи змогу легко настроїти необхідні параметри в одній утиліті. Ви можете легко визначати та настроювати профілі сценаріїв, які автоматично вносять корективи під час запуску улюблених заголовків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti |
| Объем видеопамяти | 6 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i5-9300H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 26 000 ₴




