
Ігровий ноутбук Dell Alienware m16 QHD+ 240Hz 2k - i9-13900hx • 16Gb • RTX 4080
109 000 ₴
103 550 ₴
- Под заказ
- Код: 01074
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Будьте готові до неперевершеного ігрового досвіду з ігровим ноутбуком Dell Alienware m16. Цей елегантний і потужний пристрій оснащено процесором Intel® Core™ i9-13900hx 13-го покоління з 36 МБ кеш-пам’яті, 24 ядрами та 32 потоками, що забезпечує блискавичну продуктивність. З розміром екрана 16 дюймів і максимальною роздільною здатністю 2560x1600, 240 Гц, Non-Touch, 100% DCI-P3, 3ms, Advanced, ви можете насолоджуватися приголомшливим зображенням під час гри.
Цей ноутбук також оснащено 16 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ M.2 PCIe NVMe SSD і спеціальною графічною обробкою, яка гарантує плавні та ефективні ігрові сесії. Англійська американська клавіатура AlienFX RGB з підсвічуванням і подвійні мікрофони додають загальних вражень від гри. Цей ноутбук ідеально підходить для любителів ігор і поставляється з встановленою операційною системою Windows 11 Home. Відеокарта Nvdiea GFORCE RTX 4080, 12 ГБ GDDR6
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 6 |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Объем видеопамяти | 12 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 103 550 ₴






