
Ноутбук MSI Raider GE78 2к 17.3" QHD+ 240Hz • i9-13980HX • 32GB • SSD 2TB • RTX 4090
152 000 ₴
129 200 ₴
- Под заказ
- Код: 01075
Отправка с 20 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук новий, сама максімальна комплектація на данний час!
Повний коробочний комплект.
Натхненний відкриттям Стрільця A – чорної дірки в центрі нашої галактики, ноутбук Raider GE78 унеможливлює можливе. Передові технології поєднуються в цьому потужному пожирачі зірок з чудовою естетикою, в якій яскравим штрихом сяє матричне підсвічування.
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 40
Відеокарти NVIDIA серії GeForce RTX для ноутбуків використовуються в найшвидших пристроях для ігор та творчої роботи. Деталізовані віртуальні світи з трасуванням променів та гігантський прорив з точки зору продуктивності за допомогою інтелектуальної технології – все це доступне завдяки високоефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace. Крім того, в цих відеокартах реалізовано комплекс технологій, що оптимізують енергоспоживання, продуктивність, рівень шуму та час автономної роботи.
Cooler Boost 5
Ексклюзивна система охолодження Cooler Boost 5 із загальними тепловими трубками для центрального та графічного процесорів сприяє підвищенню продуктивності, а отже геймери зможуть з більшим комфортом грати в улюблені ігри зі складною графікою.Підсвічування Mystic Light матричної панелі ноутбука Raider GE78 – нове слово у повнокольоровому підсвічуванні. Вона здатна відображати 16.8 млн відтінків, тому користувач може легко налаштувати її на свій смак і створити справді геймерську атмосферу. . Висока роздільна здатність та висока частота оновлення дисплея гарантують чіткість та плавність відображення динамічних сцен.
Швидкісна передача даних
У ноутбуках серії Raider реалізовані сучасні інтерфейси з високою пропускною здатністю.<
Шість динаміків
Raider GE78 оснащується вбудованою аудіосистемою Dynaudio, що відповідає найвимогливішим вимогам. Вона містить 6 динаміків, підтримує програмні аудіоефекти Nahimic і стандарт відтворення Hi-Res Audio. інтерфейсних роз'ємів, надаючи геймеру максимальну гнучкість під час підключення периферійних пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 99.9 Вт/ч |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4090 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9 13980HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5600 МГц |
| Оперативная память | |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Пользовательские характеристики | |
| Процессор | 13980 |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 129 200 ₴








