
Ноутбук LENOVO Legion 5 - 17.3 144Hz / Ryzen 7 5800H / 16GB / SSD 1Tb / RTX 3070 8Gb 140W
53 000 ₴
- Под заказ
- Код: 01078i
Отправка с 06 июня 2026+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук Lenovo Legion 5 в ідеальному стані.
В комплекті оригінальний зарядний пристрій.
Напрацювання 29 днів.
Кількість циклів зарядки 38.
Знос акумулятора 0%, ємність 80mWh (триматиме дуже довго)
Великий яскравий екран 17.3" Full HD Ips 144hz
Підсвітка клавіатури, одне з найкращих охолоджень.
Потужний процесор Ryzen 7 5800H 8/16
Пам'ять 16 Gb
SSD 1 Tb
Дискретна відеокарта RTX 3070 8GB 140W
В комплекті оригінальний зарядний пристрій.
Можлива зустріч в Києві або відправка НП.
Чому варто купити ноутбук у нас?
+ Вигідна та актуальна ціна. Ми зацікавлені в тому щоб кожен клієнт зміг придбати у нас ноутбук та порекомендував нас своїм знайомим.
+ В наявності як вживані так і зовсім новенькі ноутбуки.
+ Перевірена якість. Ми ретельно перевіряємо кожен ноутбук перед продажем, тестуємо стрес тестами, замінюємо термопасту та якщо потрібно термопрокладки. Ви отримуєте ноутбук готовий до роботи та не переживаєте чи потрібно його нести в сервісний центр та платити за профілактику. Також встановлюємо Windows. Тож Ви економите ще +-1500 грн (якщо не більше)
+ Великий вибір. У нас є різноманітні моделі та бренди, щоб кожен міг знайти ідеальний ноутбук для себе.
+ ГАРАНТІЯ та післягарантійне обслуговування. Так, так, так! Ви можете знайти ноутбук трохи дешевше, але чи нестиме продавець хоч якусь відповідальність якщо з ноутбуком щось не так?
Ми надаємо гарантію один місяць, цього часу достатньо для повної перевірки та тестування ноутбука. Та навіть після закінчення гарантійного терміну, ми завжди раді Вам допогти.
+ Сервіс. Ми завжди раді коли нам пишуть та готові відповісти на всі Ваші питання.
+Довіра та репутація. Займаємося ноутбуками більше 5 років
В нашому інтернет-магазині Ви можете придбати ноутбуки різних моделей, починаючи від більш дорогих Apple Dell HP або Razer. Також доступні ігрові ноутбуки MSI Lenovo ASUS Acer Clevo XMG Macbook різних моделей Tuf Legion Nitro Alienware чи Predator Aorus. Доступні під замовлення або в наявності офісні ноутбуки з відеокартами, які підійдуть для навчання, для офісу та більш потужні, для ігор
В комплекті оригінальний зарядний пристрій.
Напрацювання 29 днів.
Кількість циклів зарядки 38.
Знос акумулятора 0%, ємність 80mWh (триматиме дуже довго)
Великий яскравий екран 17.3" Full HD Ips 144hz
Підсвітка клавіатури, одне з найкращих охолоджень.
Потужний процесор Ryzen 7 5800H 8/16
Пам'ять 16 Gb
SSD 1 Tb
Дискретна відеокарта RTX 3070 8GB 140W
В комплекті оригінальний зарядний пристрій.
Можлива зустріч в Києві або відправка НП.
Чому варто купити ноутбук у нас?
+ Вигідна та актуальна ціна. Ми зацікавлені в тому щоб кожен клієнт зміг придбати у нас ноутбук та порекомендував нас своїм знайомим.
+ В наявності як вживані так і зовсім новенькі ноутбуки.
+ Перевірена якість. Ми ретельно перевіряємо кожен ноутбук перед продажем, тестуємо стрес тестами, замінюємо термопасту та якщо потрібно термопрокладки. Ви отримуєте ноутбук готовий до роботи та не переживаєте чи потрібно його нести в сервісний центр та платити за профілактику. Також встановлюємо Windows. Тож Ви економите ще +-1500 грн (якщо не більше)
+ Великий вибір. У нас є різноманітні моделі та бренди, щоб кожен міг знайти ідеальний ноутбук для себе.
+ ГАРАНТІЯ та післягарантійне обслуговування. Так, так, так! Ви можете знайти ноутбук трохи дешевше, але чи нестиме продавець хоч якусь відповідальність якщо з ноутбуком щось не так?
Ми надаємо гарантію один місяць, цього часу достатньо для повної перевірки та тестування ноутбука. Та навіть після закінчення гарантійного терміну, ми завжди раді Вам допогти.
+ Сервіс. Ми завжди раді коли нам пишуть та готові відповісти на всі Ваші питання.
+Довіра та репутація. Займаємося ноутбуками більше 5 років
В нашому інтернет-магазині Ви можете придбати ноутбуки різних моделей, починаючи від більш дорогих Apple Dell HP або Razer. Також доступні ігрові ноутбуки MSI Lenovo ASUS Acer Clevo XMG Macbook різних моделей Tuf Legion Nitro Alienware чи Predator Aorus. Доступні під замовлення або в наявності офісні ноутбуки з відеокартами, які підійдуть для навчання, для офісу та більш потужні, для ігор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 80 Вт/ч |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 5800H |
| Объем кэша L3 | 16 МБ |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
Информация для заказа
- Цена: 53 000 ₴








