-5%

Ноутбук HP Victus 16-s0276ng Mica Silver, Ryzen 7 7840HS, 16 ГБ RAM, 512 ГБ SSD, GeForce RTX 4060
52 500 ₴
49 875 ₴
- Под заказ
- Код: 01103V
Отправка с 11 июня 2026+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP Victus 16 - нова лінійка ігрових рішень компанії, яка поєднує в собі строгий дизайн і просунутий рівень оснащення. Ноутбук оснащується 16,1-дюймовим IPS екраном з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Він має частоту оновлення в 144 Гц і колірний обхват в 100% простору sRGB. Високий рівень продуктивності HP Victus 16 досягається зусиллями процесорів AMD Ryzen 7000 серії. За обробку графіки відповідає дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060, в залежності від комплектації. Варіюється також обсяг встановленої оперативної пам'яті і вбудованого SSD накопичувача. Стабільна робота навіть при тривалих максимальних навантаженнях досягається завдяки добре продуманій системі охолодження. Стежити за станом HP Victus 16, а також швидко змінювати параметри можна за допомогою фірмової утиліти OMEN Gaming Hub.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 6 |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16.1 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 7840HS |
| Объем кэша L3 | 16 МБ |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 5100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
Информация для заказа
- Цена: 49 875 ₴


