
Ноутбук Dell Alienware m18 r1 • QHD 18, 480HZ • i9-13900HX • 32GB RAM • 1TB SSD • RTX 4080
135 000 ₴
128 250 ₴
- Под заказ
- Код: 01146
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
iгровий ноутбук Dell Alienware m18 R1
Пориньте в гру та вiдчуйте справжню потужнiсть iз ноутбуком Dell Alienware m18 R1. У його стильному корпусi ви знайдете лише найсучаснiшi компоненти. Безкомпромiсний процесор Intel Core 13-го поколiння в поєднаннi з NVIDIA GeForce RTX 40 готовий до роботи. Подивiться, наскiльки добре вони працюють у ваших улюблених iграх. Насолоджуйтесь вiртуальними свiтами з прекрасною графiкою та численними технологiями для гравцiв. Екран з високою частотою оновлення дозволить вчасно реагувати на рух суперника. Dell Alienware m18 R1 також може похвалитися вдосконаленою системою охолодження, яка охолодить компоненти навiть пiд час тривалої iгрової сесiї.
- Найпотужнiший процесор Intel Core 13-го поколiння,
- Власне охолодження Cryo Tech
- Матриця 480 Гц зi 100% кольоровим покриттям DCI-P3
Вiдчуйте потужнiсть вiдеокарт GeForce RTX 40
Будьте готовi до величезного стрибка в продуктивностi з вiдеокартою серiї NVIDIA® GeForce RTX™ 40. Архiтектура Ada Lovelace пiдкорить серця не лише геймерiв, але й професiйних творцiв контенту. Як iгри, так i вимогливi творчi додатки працюватимуть плавнiше, щоб ви могли без обмежень займатися своїми захопленнями. Новi потоковi мультипроцесори запропонують ще бiльшу продуктивнiсть i кращу енергоефективнiсть. А з оновленими ядрами RT 3-го поколiння ви можете насолоджуватися частотою кадрiв у 2 рази з увiмкненою функцiєю трасування променiв.
Серiя NVIDIA® GeForce RTX™ 40 пропонує багато унiкальних технологiй. Геймери обов'язково оцiнять покращену версiю DLSS 3. Вона дозволить досягти набагато бiльшої кiлькостi кадрiв в секунду. Це можливо завдяки допомозi штучного iнтелекту, що працює на основi нових ядер Tensor 4-го поколiння. Технологiя NVIDIA Reflex дає вам додаткову перевагу над конкурентами в iграх. Коли ви активуєте його, ви отримаєте найнижчу затримку та найкращу швидкiсть реагування. Вiдтепер ваше прицiлювання в кiберспортивних iграх стане бiльш точним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, mini DisplayPort, HDMI, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 4 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.04 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Объем видеопамяти | 12 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 18 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Оперативная память | |
| Максимальный объем памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 128 250 ₴






