
Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H - 16,0" 2K IPS 240Hz i9 13900HX 16Gb SSD1Tb NVMe RTX4090-16Gb
130 000 ₴
110 500 ₴
- Под заказ
- Код: 01220
Отправка с 11 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук у гарному стані. Декілька дрібних потертостей на кутах.
Тільки ноутбук та оригінальний зарядний пристрій
Ноутбук Legion Pro 7 оснащений найкращою у своєму класі системою охолодження Legion Coldfront 5.0 на базі технологій штучного інтелекту. Тепер можна грати на максимальних налаштуваннях графіки довше, не переймаючись можливим перегріванням системи. Завдяки лопатям товщиною всього 0.1 мм та потужній системі подачі та відведення повітря, повітряний потік вільно циркулює всередині ноутбука, що дозволяє оптимізувати термічну ефективність та продуктивність системи охолодження при запуску ресурсомістких ігор та додатків. Крім того, використання інших методів охолодження, наприклад, рідкого металу для відведення тепла від процесора, парової камери для охолодження як процесора, так і відеокарти, і системи гібридних теплових трубок, знижує ймовірність перегріву і дозволяє зберігати стабільно низьку температуру всередині корпусу пристрою у розпал найзапекліших битв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 99.9 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4090 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 110 500 ₴







