
Ноутбук MSI Stealth 16 Studio - Intel Core i7-13620H /16GB /512 GB SSD / RTX 4070
63 000 ₴
58 590 ₴
- Под заказ
- Код: 01234
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук MSI Stealth 16 Studio A13VG-010UK — ідеальний вибір для геймерів і графічних дизайнерів, яким потрібен високопродуктивний пристрій. Оснащений процесором Intel Core i7 13620H із частотою 2,4 ГГц і графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 4070, цей ноутбук забезпечує блискавичну обробку даних і графічні можливості. Він оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 Гб NVME SSD, що гарантує, що у вас буде достатньо місця для зберігання ваших файлів. Цей ноутбук може похвалитися 16-дюймовим екраном із максимальною роздільною здатністю 2560 x 1600, що робить його ідеальним для мультимедійних завдань. Він працює на Windows 11 Home і має такі вбудовані функції, як Bluetooth, Wi-Fi, клавіатура з підсвічуванням і сенсорний ідентифікатор. Ноутбук MSI Stealth 16 Studio A13VG-010UK також оснащений вбудованою веб-камерою, мікрофоном і оздобленням у синьому кольорі.
Придбано: 2023-07-14
Стандартна гарантія: 24 місяці з моменту покупки
Оригінальна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.99 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Оперативная память | |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 58 590 ₴





