
Ноутбук ASUS TUF Gaming A17 - 17.3" IPS Full HD 144 Гц /Ryzen5 7535HS/16ГБ/SSD 512ГБ/RTX 4050, 6 ГБ
46 200 ₴
- В наличии
- Код: 01236
+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оновлений дизайн
Корпус версії 2023-го року було зменшено на 4.5% порівняно з попередньою моделлю. Системні індикатори розташовані так, що залишаються видимими, навіть коли ноутбук закритий.
Високоточна зброя
Розкладка, як у звичайних зовнішніх клавіатур, персоналізоване повнокольорове підсвічування на базі міні-світлодіодів, виділена комбінація WSAD. Клавіатура цього ноутбука серії TUF Gaming оптимізована під ігри. Технологія Overstroke забезпечує прискорене спрацьовування клавіш, що буде особливо корисним для швидкого керування в динамічних сценах. Відповідно до духу серії TUF, клавіатура також може похвалитися особливою довговічністю - її ресурс становить понад 20 мільйонів натискань.
Штучний інтелект і реалістична графіка
Деталізовані віртуальні світи з трасуванням променів і гігантський прорив із погляду продуктивності в іграх і креативних застосунках завдяки інтелектуальній технології DLSS 3.
NVIDIA Advanced Optimus
Завдяки технології NVIDIA Advanced Optimus, ноутбук може автоматично перемикатися в режим виведення відеосигналу на дисплей з дискретної відеокарти безпосередньо - в обхід вбудованого в центральний процесор графічного ядра. Для цього застосовується спеціальний дисплейний мультиплексор. Результат - підвищення ігрової продуктивності на величину до 5-10%. Коли ж потужність дискретної відеокарти не потрібна, відбувається автоматичне перемикання на вбудоване графічне ядро - з метою економії заряду акумулятора. Таким чином, ноутбук завжди працюватиме в оптимальному режимі, а вам для цього нічого не доведеться робити.
Ефективне охолодження
Що більше ядер у процесора, то, як правило, він гарячіший під високими навантаженнями. Щоб запобігти перегріванню потужних компонентів, у ноутбуці TUF Gaming A17 2023-го модельного року встановлено пару 84-лопатевих вентиляторів Arc Flow. Завдяки особливій формі лопатей вони створюють посилений повітряний потік за меншого рівня шуму. Укупі з чотирма вентиляційними отворами і п'ятьма тепловими трубками, це забезпечить стабільну роботу пристрою навіть під час запуску найбільш ресурсомістких ігор.
Чіткість у кожній деталі
Ноутбук може оснащуватися тонкорамковим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 144 Гц. Завдяки технології G-Sync, що синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором, усувається неприємний ефект розриву кадру та зменшується затримка відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача.
Порти для будь-якого шторму
Ноутбук TUF Gaming A17 пропонує велику кількість портів для під'єднання периферії, серед яких є HDMI 2.1, USB-C і USB 4. Бездротовий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує стабільний рівень сигналу і найвищу швидкість з'єднання в мережах сумісного стандарту. Для дротового мережевого підключення є порт 1G Ethernet.
Запас енергії
Акумулятор місткістю 90 Вт*год у поєднанні з енергоефективним процесором AMD Ryzen гарантує тривалий час автономної роботи ноутбука, а завдяки технології прискореної підзарядки акумулятор наповнюється з 0 до 50% всього за 30 хвилин.
Почути кожен звук
Вбудована акустична система ноутбука містить пару динаміків із підтримкою аудіоефектів Dolby Atmos. При підключенні навушників вона здатна відтворювати аудіоформати з високою роздільною здатністю (Hi-Res Audio). Для підвищення якості голосового зв'язку служить технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення.
Армійський стандарт надійності
Як і всі ноутбуки серії TUF Gaming, модель A17 вирізняється бездоганною надійністю і стабільністю роботи. Вона пройшла суворі тести якості, зокрема за американським військово-промисловим стандартом MIL-STD-810H. Такий пристрій без зусиль витримає всі тяготи не надто дбайливого повсякденного поводження.
Корпус версії 2023-го року було зменшено на 4.5% порівняно з попередньою моделлю. Системні індикатори розташовані так, що залишаються видимими, навіть коли ноутбук закритий.
Високоточна зброя
Розкладка, як у звичайних зовнішніх клавіатур, персоналізоване повнокольорове підсвічування на базі міні-світлодіодів, виділена комбінація WSAD. Клавіатура цього ноутбука серії TUF Gaming оптимізована під ігри. Технологія Overstroke забезпечує прискорене спрацьовування клавіш, що буде особливо корисним для швидкого керування в динамічних сценах. Відповідно до духу серії TUF, клавіатура також може похвалитися особливою довговічністю - її ресурс становить понад 20 мільйонів натискань.
Штучний інтелект і реалістична графіка
Деталізовані віртуальні світи з трасуванням променів і гігантський прорив із погляду продуктивності в іграх і креативних застосунках завдяки інтелектуальній технології DLSS 3.
NVIDIA Advanced Optimus
Завдяки технології NVIDIA Advanced Optimus, ноутбук може автоматично перемикатися в режим виведення відеосигналу на дисплей з дискретної відеокарти безпосередньо - в обхід вбудованого в центральний процесор графічного ядра. Для цього застосовується спеціальний дисплейний мультиплексор. Результат - підвищення ігрової продуктивності на величину до 5-10%. Коли ж потужність дискретної відеокарти не потрібна, відбувається автоматичне перемикання на вбудоване графічне ядро - з метою економії заряду акумулятора. Таким чином, ноутбук завжди працюватиме в оптимальному режимі, а вам для цього нічого не доведеться робити.
Ефективне охолодження
Що більше ядер у процесора, то, як правило, він гарячіший під високими навантаженнями. Щоб запобігти перегріванню потужних компонентів, у ноутбуці TUF Gaming A17 2023-го модельного року встановлено пару 84-лопатевих вентиляторів Arc Flow. Завдяки особливій формі лопатей вони створюють посилений повітряний потік за меншого рівня шуму. Укупі з чотирма вентиляційними отворами і п'ятьма тепловими трубками, це забезпечить стабільну роботу пристрою навіть під час запуску найбільш ресурсомістких ігор.
Чіткість у кожній деталі
Ноутбук може оснащуватися тонкорамковим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 144 Гц. Завдяки технології G-Sync, що синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором, усувається неприємний ефект розриву кадру та зменшується затримка відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача.
Порти для будь-якого шторму
Ноутбук TUF Gaming A17 пропонує велику кількість портів для під'єднання периферії, серед яких є HDMI 2.1, USB-C і USB 4. Бездротовий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує стабільний рівень сигналу і найвищу швидкість з'єднання в мережах сумісного стандарту. Для дротового мережевого підключення є порт 1G Ethernet.
Запас енергії
Акумулятор місткістю 90 Вт*год у поєднанні з енергоефективним процесором AMD Ryzen гарантує тривалий час автономної роботи ноутбука, а завдяки технології прискореної підзарядки акумулятор наповнюється з 0 до 50% всього за 30 хвилин.
Почути кожен звук
Вбудована акустична система ноутбука містить пару динаміків із підтримкою аудіоефектів Dolby Atmos. При підключенні навушників вона здатна відтворювати аудіоформати з високою роздільною здатністю (Hi-Res Audio). Для підвищення якості голосового зв'язку служить технологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення.
Армійський стандарт надійності
Як і всі ноутбуки серії TUF Gaming, модель A17 вирізняється бездоганною надійністю і стабільністю роботи. Вона пройшла суворі тести якості, зокрема за американським військово-промисловим стандартом MIL-STD-810H. Такий пристрій без зусиль витримає всі тяготи не надто дбайливого повсякденного поводження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | mini DisplayPort, HDMI, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Объем видеопамяти | 6 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 4800 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 535HS |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
Информация для заказа
- Цена: 46 200 ₴




