
Ноутбук Asus Rog Strix G733P - 17,3" 2к 240Hz Ryzen 9 7845HX 32Gb SSD 1Tb RTX 4080 12 Gb 175W
125 900 ₴
107 015 ₴
- Под заказ
- Код: 01248
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук з Європи. У гарному стані, повний комплект. Знос акумулятора 14%.
Незрівняна потужність
Отримуйте більше кадрів і вигравайте більше матчів із нестримною потужністю ноутбука ROG Strix SCAR 17 у версії 2023 року з Windows 11. З процесором AMD Ryzen™ 9 7845HX і відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 4080 для ноутбуків, ви впораєтеся з будь-яким ворогом. Спеціальний мультиплексор MUX Switch та технологія NVIDIA Optimus дозволяють SCAR 17 автоматично оптимізувати швидкодію – збільшувати її під час гри та зменшувати решту часу, щоб ощадливіше витрачати заряд акумулятора. Забудьте про очікування під час завантаження програм, адже тепер у вас є твердотілий накопичувач з інтерфейсом PCIe Gen4x4. Пам’ять DDR5 забезпечує безпрецедентну пропускну здатність, тож ноутбук SCAR 17 залишить суперників далеко позаду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Объем видеопамяти | 12 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 9 7845HX |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 107 015 ₴









