
Ноутбук ігровий Lenovo Legion Pro 7 - 240Hz 16" IPS, i9-14900HX, 32GB, 2TB SSD, RTX4090
145 000 ₴
123 250 ₴
- Под заказ
- Код: 01250
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Нова ера ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом
Lenovo Legion Pro 7 16IRX9H Eclipse Black – це нове покоління професійних ігрових ноутбуків.
Налаштування продуктивності за допомогою штучного інтелекту, революційна технологія охолодження Legion Coldfront та сучасний 16-дюймовий ігровий дисплей PureSight змінять твоє сприйняття гри й допоможуть зануритись у світ, де ти непереможний.
Нам відомий секрет успіху
У ноутбуку Lenovo Legion Pro 7 16IRX9H встановлено 24-ядерний процесор 14-покоління Intel® Core™ i9-14900HX, який одночасно здатний обробляти до 32 потоків даних, з максимальною тактовою частотою 5.8 ГГц. Потужності Legion Pro 7 вистачить для будь-яких ігрових новинок з максимальними налаштуваннями.
Забудь про затримку, низький FPS і “розриви” у відтворенні графіки. Дискретна відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 з 16 ГБ пам’яті працює на архітектурі NVIDIA Ada Lovelace і робить надзвичайний стрибок в майбутнє для ефективної продуктивності на довгі роки.
Lenovo Legion Pro 7 має 32 ГБ оперативної пам'яті DDR5, що дозволяють системі миттєво реагувати й виконувати запити. SSD-накопичувач на 2 ТБ, забезпечить тобі місце для зберігання всіх необхідних документів, мультимедійних файлів та ігор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 99.9 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 4 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.62 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4090 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 123 250 ₴






