Ноутбук новий опенбокс.
Діловий ноутбук Dell Precision 7670
Ви шукаєте ідеальний ноутбук для бізнесу? Dell Precision 7670 має все, що вам потрібно. Камера з інфрачервоним датчиком подбає про вашу конфіденційність, а висока яскравість екрану дозволить працювати звідки завгодно. Ефективні компоненти забезпечать швидку та продуктивну роботу. Пам'ятайте, що ваше екіпірування стійке до всіх негараздів. Це гарантується воєнним стандартом MIL-STD-810H.
З урахуванням безпеки
Якщо ви зберігаєте цінні дані на своєму ноутбуку, ваша безпека є важливою. Саме тому Dell Precision 7670 має вбудовану інфрачервону камеру, яка працює з Windows Hello. Відтепер датчик наближення автоматично впізнаватиме вас і розблокуватиме або заблокуватиме обладнання. Все, щоб підвищити вашу конфіденційність та продуктивність.
З Waves Max Pro Audio ви забезпечите відмінний звук та покращите якість ваших телеконференцій. Відтепер ви ще краще чутимете, що говорить ваш колега з іншого боку.
Прекрасний вигляд
З Dell Precision 7670 ви можете розраховувати на бездоганне зображення контенту. Завдяки кольоровому охопленню DCI-P3 ви бачитимете лише чіткі та насичені деталі. Яскравість 500 нит дозволить вам працювати в будь-яких умовах, тому, якщо хочете, візьміть свій ноутбук у парк та насолоджуйтесь сонячним днем довше.
ISV-сертифікований
Довіряйте своєму ноутбуку. Сертифікація ISV означає, що обладнання протестовано для підтримки важливих галузевих програм. Серія 7000 використовує надійну технологію пам'яті Pro та працює з пам'яттю ECC для зіставлення пошкоджених секторів пам'яті та зменшення кількості помилок, пов'язаних із пам'яттю.
Устаткування відповідає військовому стандарту MIL-STD 810H, щоб допомогти вам вийти зі складних ситуацій без подряпин.
Екологічні стандарти
Цей ноутбук може похвалитися відповідністю останнім екологічним стандартам. Energy Star, TCO Certified Edge та EPEAT Gold йому знайомі. Відтепер ви можете бути впевнені, що ваше обладнання відповідає критеріям сталого розвитку, піклується про довкілля та є енергоефективним. Все для нашої планети.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Ультрабук | Да |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, DisplayPort, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Кенсингтонский замок |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.67 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 3840x2400 |
| Тип матрицы | OLED |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core I9-12950HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Оперативная память | |
| Максимальный объем памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 4800 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 154 000 ₴




Отправка с 21 июня 2026