
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 - i5 12500H 16ГБ SSD 512ГБ RTX 4060
49 000 ₴
- В наличии
- Код: 01258
+380 (98) 880-15-51
- +380 (95) 169-61-41
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Все необхідне для перемоги
Домінуйте в іграх завдяки поєднанню потужного процесора Intel Core 12-го покоління та графічних процесорів NVIDIA GeForce RTX серії 40 (з повною оптимізацією для максимальної продуктивності). Максимальна швидкість та великий обсяг пам'яті завдяки двом роз'ємам M.2 PCIe 4-го покоління та підтримці ОЗУ DDR5.
Створений для нового покоління ігор
Процесори Intel Core 12-го покоління забезпечують чудову продуктивність в іграх та гнучкість при роботі в режимі багатозадачності. Інноваційна нова архітектура дозволяє підібрати ядро під потрібне навантаження, тому фонові завдання не перериватимуть вашу гру, надаючи вам свободу спілкування, перегляду сайтів, потокового мовлення, редагування, запису та ігри без зупинок.
NVIDIA GeForce RTX серії 40
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують найбільшу швидкість для геймерів та художників. Вони працюють на базі дуже ефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує квантовий стрибок як у продуктивності, так і в комп'ютерній графіці зі штучним інтелектом.
Ідеальне зображення. Неймовірна швидкість.
Блискавична частота оновлення 144 Гц забезпечує плавність і безперервність відображення під час ігор. Ви випередите суперника і завдасте удару точно в ціль практично без двоїння зображення.
Ідеальне охолодження
Новий корпус має кілька додаткових переваг: два вентилятори, подвійні повітрозабірники (зверху та знизу) та чотири вентиляційні отвори. Відкрийте утиліту NitroSense, щоб отримати додаткові можливості контролю та керувати швидкістю обертання вентилятора, освітленням тощо.
Перемога у ваших руках
4-зонне RGB-підсвічування клавіатури додає яскравості, а клавіша NitroSense забезпечує швидкий доступ до налаштувань ноутбука. Клавіші WASD та стрілки також підсвічуються для зр
Домінуйте в іграх завдяки поєднанню потужного процесора Intel Core 12-го покоління та графічних процесорів NVIDIA GeForce RTX серії 40 (з повною оптимізацією для максимальної продуктивності). Максимальна швидкість та великий обсяг пам'яті завдяки двом роз'ємам M.2 PCIe 4-го покоління та підтримці ОЗУ DDR5.
Створений для нового покоління ігор
Процесори Intel Core 12-го покоління забезпечують чудову продуктивність в іграх та гнучкість при роботі в режимі багатозадачності. Інноваційна нова архітектура дозволяє підібрати ядро під потрібне навантаження, тому фонові завдання не перериватимуть вашу гру, надаючи вам свободу спілкування, перегляду сайтів, потокового мовлення, редагування, запису та ігри без зупинок.
NVIDIA GeForce RTX серії 40
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують найбільшу швидкість для геймерів та художників. Вони працюють на базі дуже ефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує квантовий стрибок як у продуктивності, так і в комп'ютерній графіці зі штучним інтелектом.
Ідеальне зображення. Неймовірна швидкість.
Блискавична частота оновлення 144 Гц забезпечує плавність і безперервність відображення під час ігор. Ви випередите суперника і завдасте удару точно в ціль практично без двоїння зображення.
Ідеальне охолодження
Новий корпус має кілька додаткових переваг: два вентилятори, подвійні повітрозабірники (зверху та знизу) та чотири вентиляційні отвори. Відкрийте утиліту NitroSense, щоб отримати додаткові можливості контролю та керувати швидкістю обертання вентилятора, освітленням тощо.
Перемога у ваших руках
4-зонне RGB-підсвічування клавіатури додає яскравості, а клавіша NitroSense забезпечує швидкий доступ до налаштувань ноутбука. Клавіші WASD та стрілки також підсвічуються для зр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 58 Вт/ч |
| Количество ячеек батареи | 4 |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 4 | 1 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Кенсингтонский замок |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Core i5 12500H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1800 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 512 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
Информация для заказа
- Цена: 49 000 ₴







