
Ноутбук Acer Nitro V15 - i5 13420H GeForce RTX™ 4060
49 000 ₴
- Под заказ
- Код: 02034
Отправка с 11 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Acer Nitro V 15 ANV15-51 – трендовий ноутбук з ідеальним поєднанням стилю та потужності, який змінить уявлення про межу можливого для портативних комп'ютерів.
Оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм з IPS-матрицею та частотою оновлення 165 Гц, завдяки чому ви отримаєте виняткове зображення з високою різкістю та плавністю зміни кадрів. А роздільна здатність 1920х1080 забезпечить реалістичну картинку з високим рівнем деталізації.
Ноутбук побудований на основі процесора Intel Core i5 13420H, що забезпечує швидкість та продуктивність при геймінгу та виконанні вимогливих завдань. З достатнім рівнем оперативної пам'яті та містким SSD-накопичувачем ви зможете зберігати ігри, важливі файли та програми. За якісну графіку відповідає дискретна відеокарта Nvidia GeForce RTX 4060, що дозволяє насолоджуватися реалістичними деталями улюблених ігор, плавними та безперебійними візуальними ефектами.
Вбудовані динаміки та технологія DTS X: Ultra віддасть вам вагому перевагу в запеклих баталіях. А технології зниження шумів Acer PurifiedView та PurifiedVoice на основі штучного інтелекту гарантуватимуть максимально чіткий зв'язок у команді.
Пориньте в атмосферу ігрового світу завдяки клавіатурі з підсвічуванням RGB. За допомогою спеціальної клавіші NitroSense ви можете керувати внутрішніми механізмами ноутбука: змінюйте швидкість вентиляторів, налаштовуйте підсвічування та багато іншого. Будьте впевнені, що ваш ноутбук завжди працюватиме на найвищому рівні продуктивності та забезпечить вам комфортну ігрову атмосферу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.11 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Core i5-13420H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 49 000 ₴





