
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 - Intel i9 13900HX RTX 4070 8gb
63 000 ₴
- Под заказ
- Код: 02035
Отправка с 16 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 16 з чудовим монітором WQXGA та частотою оновлення 165 Гц. Побудований на новому поколінні процесорів Intel Core i9-13900HX та отримав новий дизайн та ретельно продуману систему охолодження AeroBlade. Predator Helios Neo 16 дозволить викрутити налаштування на максимум завдяки дискретному відеоадаптеру nVidia GeForce RTX 4070.
Predator Helios Neo 16 не просто ноутбук, це ваш партнер по роботі, який допомагатиме вам протягом усього дня, куди б ви не вирушили. Користуючись цим ігровим ноутбуком, ви тримаєте ключ до розблокування своїх амбіцій – і задоволення цікавості – та безмежних можливостей. Прокладіть новий шлях завдяки Predator Helios Neo 16 з DLSS 3.
УДОСКОНАЛЕНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Helios Neo обладнано сучасним охолодженням із нашою спеціально розробленою технологією повністю металевого вентилятора AeroBlade, що дозволяє максимально реалізувати його потенціал.
НЕЙМОВІРНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Ваш погляд буде прикутий до цього дисплея. З екраном 16:10 на 16 дюймів і частотою оновлення 165 Гц панель WQXGA зробить усе можливе, адже її обладнано технологіями nVidia G-Sync та Advanced Optimus для максимальної потужності графіки.
ЧИМ ОСОБЛИВА КЛАВІАТУРА
Зробіть, щоб ваш ноутбук сяяв, завдяки 4 зонам RGB-підсвічування, використовуйте гарячу клавішу режиму залежно від ситуації (тихий режим або час гри) та відкривайте PredatorSense одним натисненням клавіші.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 63 000 ₴





