
Ноутбук HP OMEN 16 MAX Ultra 9-275HX/32GB/1TB/RTX5080
155 000 ₴
131 750 ₴
- Под заказ
- Код: 02041
Отправка с 26 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
HP OMEN 16 MAX
OMEN 16 MAX — це ноутбук, створений для геймерів, яким потрібна найвища продуктивність у будь-якій ситуації. Завдяки сучасним компонентам, включаючи процесор Intel Core Ultra і відеокарту NVIDIA RTX, ви можете насолоджуватися плавним і динамічним ігровим процесом. Удосконалена архітектура охолодження запобігає перегріву, забезпечуючи стабільність навіть при максимальному навантаженні.

Сила, яка не знає меж
Контроль продуктивності
Незалежно від того, чи потрібна вам чутлива гра чи плавна робота у складних програмах, цей ноутбук надасть вам повний контроль над своєю потужністю. Ефективні компоненти дозволяють розширювати межі, а технологія Unleashed Turbo розганяє можливості, усуваючи падіння продуктивності навіть під час інтенсивних ігор.
Плинність і точність зображення
Технологія NVIDIA G-SYNC™ забезпечує неймовірно плавний ігровий процес без розривів. Широкий дисплей з роздільною здатністю 2560 × 1600 пікселів і часом відгуку 3 мс гарантує чітке чітке зображення. Завдяки високій частоті оновлення кожна сцена виглядає динамічно та без затримок, що дає вам перевагу в конкурентній боротьбі.
Комфорт для тривалих занять
Тривалий час, проведений перед екраном, потребує належного захисту очей. Дисплей, сертифікований Eyesafe, мінімізує шкідливе випромінювання синього світла, зменшуючи втому очей. Крім того, матриця з високою яскравістю і відмінною передачею кольору робить зображення приємним для очей і не втрачає природних кольорів.
Повна апаратна синхронізація
OMEN 16 MAX дозволяє миттєво підключатися до пристроїв HyperX, таких як навушники, миші та контролери. Миттєве підключення забезпечує більш зручну гру, усуваючи необхідність налаштування. Це дозволяє швидко зосередитися на дії, без зайвих перерв на технічні налаштування.
Підсвічування під вас
Клавіатура RGB дозволяє повністю персоналізувати освітлення, налаштовуючи його відповідно до індивідуальних уподобань. Можливість налаштування освітлення в OMEN Gaming Hub дозволяє створити унікальну атмосферу, яка підкреслить стиль і характер кожного геймера. Кожен геймплей стає ще більш захоплюючим і унікальним.

RTX. Увімкнено.
RTX — це найдосконаліша платформа, що забезпечує повну трасування променів і методи нейронної візуалізації, які революціонізують те, як ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор і додатків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з неймовірною продуктивністю завдяки підтримці передових функцій штучного інтелекту, таких як мультикадровий генератор DLSS.
DLSS4
DLSS — це революційний набір методів візуалізації на основі нейронної мережі, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та покращення якості зображення. Остання революційна техніка, DLSS 4, пропонує нові можливості генерації кількох кадрів і покращену реконструкцію променів і суперроздільність. Це все завдяки графічним процесорам GeForce RTX™ серії 50 і тензорним ядрам 5-го покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — це найкращий спосіб гри, завдяки суперкомп’ютеру NVIDIA зі штучним інтелектом у хмарі, що постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Повна трасування променів
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує реалістичність повної трасування променів. Відчуйте кінематографічну графіку з безпрецедентною швидкістю з GeForce RTX 50 серії, ядрами RT 4-го покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами 5-го покоління.
NVIDIA Reflex 2
Технології Reflex оптимізують графічний процес для забезпечення найкращої реакції, швидшого виявлення цілі, меншого часу відгуку та кращої точності прицілювання в змагальних іграх. Reflex 2 представляє Frame Warp, який ще більше зменшить затримку до найсвіжішого введення, що надходить від миші.
ПК RTX AI і технологія Max-Q
Виведіть штучний інтелект на новий рівень за допомогою NVIDIA GeForce RTX™ і надихніть свої ігри, творчість, продуктивність і кодування. Завдяки вбудованим процесорам штучного інтелекту ви матимете доступ до провідної світової технології штучного інтелекту, яка працює на вашому ПК з ОС Windows.
Крім того, пристрій оснащено технологією Max-Q, яка була розроблена з нуля для максимальної ефективності та забезпечує величезний стрибок у продуктивності та часі автономної роботи.
Студія NVIDIA
NVIDIA Studio дає вам творчу перевагу. Графічні процесори серії GeForce RTX 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерінгу та графічного дизайну. Насолоджуйтеся прискоренням RTX для найпопулярніших творчих програм, постійно оновлюваними драйверами NVIDIA Studio, створеними для максимальної стабільності, і набором унікальних інструментів, які використовують потужність платформи RTX для творчих програм на основі штучного інтелекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.68 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Тип процессора | Core Ultra 9 |
| Частота процессора | 2100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 131 750 ₴






