
Ноутбук Dell Alienware m18 - 18,0" IPS 480Hz Ryzen 9 7945HX 32Gb SSD1Tb RX7900M-16Gb
102 000 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: 02036
- +380 (95) 169-61-41
Що стосується ноутбука, то Dell Alienware M18 оснащено 18-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FHD+ частотою оновлення 480 Гц відповідно. Дисплей володіє часом відгуку 3 мс і непоганою яскравістю 300 ніт, підтримує широке колірне охоплення (100% DCI-P3) і співвідношення контрасту 1000:1. У ньому реалізовані AMD FreeSync та Dynamic Display Switching.
Dell Alienware M18 отримав процесор AMD Ryzen 7 7945HX R9, що має 16 ядер і 32 потоки зі щедрим кешем в 80 МБ і тактовою частотою до 5.4 ГГц, 32 ГБ оперативної пам'яті Dual Channel DDR5, що працює на частоті 4800 МГц, акумулятор на 97 Втг із зарядним пристроєм потужністю 330 Вт.
Також слід згадати Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, Ethernet, різні порти USB, HDMI 2.1, міні-роз'єм для підключення додаткових екранів, слот для картки SD, функції охолодження Vapor chamber для теплового керування, технології Dolby Vision та Dolby Atmos для покращеного аудіовізуального досвіду, камеру Alienware FHD, подвійний мікрофон та підтримку Windows Hello.
Ноутбук має підсвічування Alien FX, клавіатуру Alienware M Series з RGB-підсвічуванням, мультисенсорну панель. Габарити становлять 319.9 x 410.3 x 25.1 мм, а важить він 4.23 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 97 Вт/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.23 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX7900M |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 18 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 480 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 4800 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Ryzen 9 7945HX |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 102 000 ₴





