
Ноутбук Lenovo Legion Pro 7-16 Ultra 9-275HX 64GB 1TB RTX5080
151 000 ₴
128 350 ₴
- Под заказ
- Код: 02065
Отправка с 26 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Lenovo Legion Pro 7-16
Lenovo Legion Pro 7-16 дає вам абсолютно новий вимір ігор і роботи. Завдяки процесору Intel® Core™ Ultra ви можете розраховувати на надзвичайно плавний ігровий процес, блискавичне перемикання між завданнями та прискорену творчу роботу за допомогою штучного інтелекту. Ваш комп’ютер миттєво реагує, працює тихо та ефективно, і ви можете бути впевнені, що ніщо не сповільнить вашу роботу.

Новий рівень потужності та точності
Майстерне керування за допомогою AI Engine+
Lenovo AI Engine+ працює як ваш персональний тренер. Технологія Scenario Detection аналізує, як ви граєте в режимі реального часу, і автоматично оптимізує FPS і системні ресурси. Smart FPS адаптує ваш процесор і графічний процесор до вашого стилю, забезпечуючи плавну, максимальну продуктивність, коли кожна секунда на рахунку.

Охолодження, яке дає вам перевагу
Legion Coldfront — система охолодження, створена для вимогливих. Випарна камера та дизайн HyperChamber працюють разом, щоб досягти TDP 250 Вт. Акустичний штучний інтелект регулює швидкість вентилятора для більш тихої та комфортної гри. За допомогою однієї комбінації клавіш — Fn+Q — ви можете перемикати режим і дозволити ШІ налаштувати все за вас.

Звук і клавіатура професійного рівня
Nahimic від SteelSeries занурює вас у просторовий 3D-аудіосвіт, налаштований ШІ для кожної гри. Чуйте кожен крок вашого опонента, а персоналізовані аудіопрофілі гарантують, що ви завжди будете в центрі подій. Клавіатура Legion TrueStrike забезпечує точність, гідну кіберспорту, з індивідуальним підсвічуванням RGB і блискавичною швидкістю відгуку.

Техніка майбутнього
Lenovo зосереджується на довговічності та сталому розвитку. Legion Pro 7-16 є частиною більшої екосистеми апаратного та програмного забезпечення, яке працює стабільно та надійно. Legion Space надає вам доступ до нових функцій ШІ та постійних оновлень. Цей ноутбук працює не просто зараз — він буде готовий протягом багатьох років.


RTX. Увімкнено.
RTX — це найдосконаліша платформа, що забезпечує повну трасування променів і методи нейронної візуалізації, які революціонізують те, як ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор і додатків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з неймовірною продуктивністю завдяки підтримці передових функцій штучного інтелекту, таких як мультикадровий генератор DLSS.
DLSS4
DLSS — це революційний набір методів візуалізації на основі нейронної мережі, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та покращення якості зображення. Остання революційна техніка, DLSS 4, пропонує нові можливості генерації кількох кадрів і покращену реконструкцію променів і суперроздільність. Це все завдяки графічним процесорам GeForce RTX™ серії 50 і тензорним ядрам 5-го покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — це найкращий спосіб гри, який працює на базі хмарного суперкомп’ютера зі штучним інтелектом NVIDIA, постійно покращуючи ігрові можливості вашого ПК.
Повна трасування променів
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує реалістичність повної трасування променів. Відчуйте кінематографічну графіку з безпрецедентною швидкістю з GeForce RTX 50 серії, ядрами RT 4-го покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами 5-го покоління.
NVIDIA Reflex 2
Технології Reflex оптимізують графічний процес для забезпечення найкращої реакції, швидшого виявлення цілі, меншого часу відгуку та кращої точності прицілювання в змагальних іграх. Reflex 2 представляє Frame Warp, який ще більше зменшить затримку до найсвіжішого введення, що надходить від миші.
ПК RTX AI і технологія Max-Q
Виведіть штучний інтелект на новий рівень за допомогою NVIDIA GeForce RTX™ і надихніть свої ігри, творчість, продуктивність і кодування. Завдяки вбудованим процесорам штучного інтелекту ви матимете доступ до провідної світової технології штучного інтелекту, яка працює на вашому ПК з ОС Windows.
Крім того, пристрій оснащено технологією Max-Q, яка була розроблена з нуля для максимальної ефективності та забезпечує величезний стрибок у продуктивності та часі автономної роботи.
Студія NVIDIA
NVIDIA Studio дає вам творчу перевагу. Графічні процесори серії GeForce RTX 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерінгу та графічного дизайну. Насолоджуйтеся прискоренням RTX для найпопулярніших творчих програм, постійно оновлюваними драйверами NVIDIA Studio, створеними для максимальної стабільності, і набором унікальних інструментів, які використовують потужність платформи RTX для творчих програм на основі штучного інтелекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.57 кг |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | OLED |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 64 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6400 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Тип процессора | Core Ultra 9 |
| Частота процессора | 2100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 128 350 ₴







