
Ноутбук DELL Alienware m18 R2 - i9-14900HX RAM 64GB SSD 4TB RTX 4090
199 000 ₴
163 180 ₴
- Под заказ
- Код: 02068
Отправка с 20 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Ноутбук DELL Alienware m18 R2 – поєднує у собі високу продуктивність та новий революційний дизайн – ідеальне рішення для повного занурення у гру! DELL Alienware m18 R2 – це потужний ігровий центр із процесором Intel Core i9-14900HX та відеокартою nVidia GeForce RTX 4090. Кожна його деталь створена для забезпечення максимальної продуктивності. Створений до досконалості. Від повністю металевого корпусу — сконструйованого з анодованого алюмінію та магнієвого сплаву — до оптимізованого співвідношення сторін дисплея 16:10 — розкішні візуальні ефекти Alienware m18 R2 створені для того, щоб сяяти як на екрані, так і поза ним.
Ультра-низькопрофільна клавіатура забезпечує хід клавіш 1,8 мм і забезпечує тактильний, звуковий досвід, несхожий на інші. Ця клавіатура також забезпечує підсвічування AlienFX для кожної клавіші та плавне відчуття без коливань. Крім того, завдяки виготовленим у Німеччині перемикачам із нержавіючої сталі, позолоченим корпусам електричних контактів і життєвому циклу 15 мільйонів натискань клавіш.
Захоплюючий звук. Пориньте глибше в гру завдяки доданому виміру звуку, який поставить вас у центр із Dolby Atmos. Ви зможете насолоджуватися іграми, ніби ви в них, зі звуками, голосами та інструментами, розміщеними у своєму власному просторі, і залишатися зануреним у шумозаглушення за допомогою штучного інтелекту за допомогою intelliGo.
Гра з упевненістю. Переконайтеся, що ваша ігрова продуктивність ніколи не буде знижена за допомогою технології охолодження Alienware Cryo-tech — підходу до електрики та механіки, який підтримує стабільність і продуктивність системи навіть під час найвимогливіших ігор. Крім того, ваш ноутбук оснащено новітніми технологіями, розробленими для забезпечення ігрової продуктивності. Вентилятори з ультратонкими лопатями допомагають збільшити загальний потік повітря та створюють тиск у корпусі, щоб підтримувати належне охолодження навіть у найагресивніших гарячих точках.
До останньої деталі дизайн Alienware m18 R2 став преміальним, тактильним і футуристичним, ніж будь-коли. Культова форма стадіону в задній частині системи має м’які краї, що полегшує та зручно тримає. Металева конструкція та двоколірне покриття надають продукту унікальний вигляд і відчуття високої якості. Високоякісні матеріали забезпечують структурну жорсткість і додаткову тонкість, зберігаючи тонкий дизайн і загальну продуктивність.
Підвищене освітлення AlienFX. Спробуйте наш останній шедевр AlienFX. Яскраве освітлення у формі стадіону, знаковий логотип Alienware, мультисенсорна точна сенсорна панель AlienFX і клавіатура гарантують, що будь-хто в межах зору не зможе відвести погляд. Налаштуйте налаштування освітлення за допомогою таких ефектів, як морфінг, спалах або суцільне освітлення — навіть деяких нових ексклюзивних ефектів на Alienware m18 R2 — і створюйте теми в межах вибраних зон за допомогою оновленого Alienware Command Center.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.23 кг |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 4090 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 18 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | VA |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Питание | |
| Количество ячеек батареи | 6 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 96 GB |
| Объем оперативной памяти | 64 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 4000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 163 180 ₴








