
Ноутбук ASUS ROG Strix G18 Ultra 9-275HX 32GB SSD 2TB RTX5080 Refurbished
164 000 ₴
123 000 ₴
- Под заказ
- Код: 02062R
Отправка с 25 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Увага! Стан товару — Refurbished. Refurbished — це відновлений товар. Часто товар повертається виробнику з різних причин: повернення від покупця, передпродажні пошкодження товару чи пакування, списання залежалих залишків, пошкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують та оновлюють до заводських налаштувань, відповідно до вимог виробника.
ASUS ROG Strix G18
Ноутбук ASUS ROG Strix G18 створений для геймерів, які очікують найвищої якості ігрового процесу. Завдяки відеокарті NVIDIA GeForce RTX™ 50 він забезпечує вражаючу кількість кадрів за секунду та виняткову якість зображення. Технологія NVIDIA Advanced Optimus інтелектуально керує продуктивністю, а високий TGP у режимі Dynamic Boost гарантує максимальну потужність у ключові моменти.

Сила продуктивності в іграх
Легке оновлення та доступ до компонентів
Продумана конструкція забезпечує швидку і зручну заміну компонентів без використання інструментів. Сучасна система Q-latch дозволяє легко від'єднувати та встановлювати SSD та модулі оперативної пам'яті. Спеціально розроблений каркас захищає материнську плату, і для її зняття потрібно лише кілька гвинтів, що забезпечує повну свободу модифікацій.

Розширене охолодження для максимальної продуктивності
Перероблена система охолодження ефективно розсіює тепло, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Повітрозабірники з боків і знизу ноутбука забезпечують природний потік повітря, а технологія Tri-Fan і рідкий метал Conductonaut Extreme мінімізують шум і оптимізують температуру компонентів.

Екран Nebula для ідеальної якості зображення
Дисплей 2,5K 240 Гц із часом відгуку 3 мс гарантує плавність і перевагу в динамічних іграх. Матриця 16:10 з яскравістю 500 ніт і 100% покриттям DCI-P3 забезпечують чудову передачу кольорів. Спеціальна плівка ACR зменшує відблиски та покращує контрастність, забезпечуючи чітке бачення за будь-яких умов.

Клавіатура, створена для геймерів
Повнорозмірна клавіатура з технологією Overstroke забезпечує швидку та точну відповідь. Незалежні гарячі клавіші спрощують доступ до ключових функцій, а підсвічування RGB для кожної клавіші забезпечує необмежену персоналізацію. Більший тачпад і ергономічне розташування клавіш забезпечують комфорт і повний контроль під час кожної гри.


RTX. Увімкнено.
RTX — це найдосконаліша платформа, що забезпечує повну трасування променів і методи нейронної візуалізації, які революціонізують те, як ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор і додатків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з неймовірною продуктивністю завдяки підтримці передових функцій штучного інтелекту, таких як мультикадровий генератор DLSS.
DLSS4
DLSS — це революційний набір методів візуалізації на основі нейронної мережі, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та покращення якості зображення. Остання революційна техніка, DLSS 4, пропонує нові можливості генерації кількох кадрів і покращену реконструкцію променів і суперроздільність. Це все завдяки графічним процесорам GeForce RTX™ серії 50 і тензорним ядрам 5-го покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — це найкращий спосіб гри, який працює на базі хмарного суперкомп’ютера зі штучним інтелектом NVIDIA, постійно покращуючи ігрові можливості вашого ПК.
Повна трасування променів
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує реалістичність повної трасування променів. Відчуйте кінематографічну графіку з безпрецедентною швидкістю з GeForce RTX 50 серії, ядрами RT 4-го покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами 5-го покоління.
NVIDIA Reflex 2
Технології Reflex оптимізують графічний процес для забезпечення найкращої реакції, швидшого виявлення цілі, меншого часу відгуку та кращої точності прицілювання в змагальних іграх. Reflex 2 представляє Frame Warp, який ще більше зменшить затримку до найсвіжішого введення, що надходить від миші.
ПК RTX AI і технологія Max-Q
Виведіть штучний інтелект на новий рівень за допомогою NVIDIA GeForce RTX™ і надихніть свої ігри, творчість, продуктивність і кодування. Завдяки вбудованим процесорам штучного інтелекту ви матимете доступ до провідної світової технології штучного інтелекту, яка працює на вашому ПК з ОС Windows.
Крім того, пристрій оснащено технологією Max-Q, яка була розроблена з нуля для максимальної ефективності та забезпечує величезний стрибок у продуктивності та часі автономної роботи.
Студія NVIDIA
NVIDIA Studio дає вам творчу перевагу. Графічні процесори серії GeForce RTX 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерінгу та графічного дизайну. Насолоджуйтеся прискоренням RTX для найпопулярніших творчих програм, постійно оновлюваними драйверами NVIDIA Studio, створеними для максимальної стабільності, і набором унікальних інструментів, які використовують потужність платформи RTX для творчих програм на основі штучного інтелекту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 2 |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 2500 Мбит/c |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.42 кг |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Объем видеопамяти | 16 GB |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 18 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Тип процессора | Core Ultra 9 |
| Частота процессора | 2100 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 123 000 ₴







