
Ноутбук Razer Blade 18 - Core Ultra 9 275HX, 32GB RAM, 2TB SSD, GeForce RTX 5090
215 000 ₴
172 000 ₴
- Под заказ
- Код: 02087
Отправка с 20 июня 2026- +380 (95) 169-61-41
Головна новина — 18-дюймовий дворежимний дисплей — перший у своєму роді. Ви можете перемикатися між UHD+ 240 Гц (3840 x 2400) для чіткого зображення та FHD+ 440 Гц (1920 x 1200) для надшвидкої гри. Це означає, що вам не потрібні два різні монітори для різних завдань.
Графіка представлена ноутбучним графічним процесором NVIDIA RTX 5090 з 24 ГБ відеопам'яті GDDR7 та функцією динамічного прискорення. Ви також можете придбати RTX 5070 Ti або RTX 5080. RTX 5090 — найпотужніша мобільна відеокарта, яку ви можете придбати зараз.
Процесор — Intel Core Ultra 9 275HX з 24 ядрами та максимальною турбочастотою 5,4 ГГц. Загальна потужність системи становить до 280 Вт. Три вентилятори та випарна камера забезпечують охолодження під час ігор у режимі реального часу або рендерингу відео.
Об'єм пам'яті починається з 1 ТБ і може сягати 4 ТБ за допомогою твердотільних накопичувачів PCIe 4.0. Оперативна пам'ять доступна в конфігураціях 32 ГБ або 64 ГБ DDR5-5600 МГц. Ці характеристики справляються з будь-якою грою чи творчим програмним забезпеченням без уповільнення.
Щодо портів, ви отримаєте Thunderbolt 5 та Thunderbolt 4, Wi-Fi 7, HDMI 2.1, гігабітний локальний інтерфейс та зчитувач SD-карт UHS-II. Також є три порти USB-A 3.2 Gen 2. Він може заряджатися через USB-C потужністю до 100 Вт для легкої роботи, але для ігор потрібен адаптер живлення на 400 Вт, що постачається в комплекті.
Корпус виготовлений з алюмінію, обробленого на верстаті з ЧПК, з чорним покриттям, на якому не залишаються відбитки пальців. Хід клавіш на клавіатурі на 35% збільшений, ніж раніше, із зусиллям натискання 63 г, цифровою клавіатурою та RGB-підсвічуванням кожної клавіші за допомогою двох світлодіодів.
Звук виводиться з шести динаміків – двох високочастотних динаміків і чотирьох сабвуферів – з підтримкою просторового аудіо THX та кодеком HDMI 7.1. 5-мегапіксельна ІЧ-веб-камера працює з Windows Hello та має шторку конфіденційності. Акумулятор має ємність 99 Вт·год і постачається з адаптером живлення потужністю 400 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Классический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Thunderbolt, Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 3 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Объем видеопамяти | 24 GB |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 18 дюйм |
| Разрешение экрана | 3840x2400 |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процессора | Core Ultra 9 |
| Частота процессора | 2700 МГц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Оптический привод | Отсутствует |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 172 000 ₴






