
Зарядна станція DELTA Lite (1.92 кВт·год) (Stream Pro)
55 000 ₴
46 750 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: 02122
- +380 (95) 169-61-41

Зарядна станція DELTA Lite (Stream Pro) : ємність, що забезпечить довготривале живлення вашого будинку.
Велика ємність 1,92 кВт·год та вихідна потужність 1 кВт для стабільного резервного живлення
Зарядна станція DELTA Lite має ємність 1,92 кВт·год і вихідну потужність 1 кВт, що забезпечує надійне резервне живлення основних побутових приладів. Вона підтримує роботу таких пристроїв, як холодильники, котли, телевізори, освітлення в домі, телефони, ноутбуки, ігрові консолі, зволожувачі повітря та Wi-Fi. За сумарного навантаження до 160 Вт від кількох пристроїв вона здатна забезпечувати безперервне живлення протягом до 12 годин.

Ресурс акумулятора — 6000 циклів заряджання-розряджання
Зарядна станція DELTA Lite має ресурс до 6000 циклів заряджання–розряджання, що приблизно вдвічі перевищує показники стандартних PPS-систем. За умови одного циклу на добу очікуваний термін служби становить до 16 років, що робить її надійним і довгостроковим рішенням для резервного енергозабезпечення будинку чи квартири.
Три MPPT-входи, підтримка швидкого заряджання від PV та DC
Зарядна станція DELTA Lite оснащена трьома вбудованими MPPT-входами, потужністю до 500 Вт кожен. Це забезпечує максимально ефективне використання сонячної енергії. Станція підтримує заряджання як від сонячних панелей (PV), так і від джерел постійного струму (DC Fast Charging), забезпечуючи потужність заряджання до 1050 Вт. Це дозволяє суттєво скоротити час відновлення заряду та забезпечує стабільну готовність системи до подальшої роботи.

Ступінь захисту IP65
Зарядна станція DELTA Lite відповідає стандарту IP65, що забезпечує захист від пилу та стійкість до випадкового контакту з водяними бризками. Такий рівень захисту підвищує надійність роботи станції в умовах побутової експлуатації.
Способи використання
Зарядна станція DELTA Lite підтримує кілька оптимальних сценаріїв застосування залежно від сезону та енергетичних потреб:
У літній період станцію доцільно використовувати в поєднанні з сонячними панелями. Завдяки трьом MPPT-входам і високій вхідній потужності, пристрій ефективно накопичує енергію протягом дня, забезпечуючи стабільне живлення без додаткового навантаження на електромережу.

Під час аварійних відключень або блекаутів DELTA Lite виконує функцію резервного джерела живлення, підтримуючи роботу основних побутових приладів завдяки ємності 1,92 кВт·год та потужності 1 кВт. Це дозволяє забезпечити безперервне живлення критично важливих пристроїв.
Такий підхід гарантує ефективне використання енергії та підвищує рівень автономності домашньої енергосистеми.
Ваш AI-асистент спрощує енергоменеджмент, виконуючи складну роботу за Вас — аналізує дані, виявляє неефективність та надає чіткі, практичні рекомендації. Жодних підрахунків, жодних здогадок — лише розумні й прості рішення.
Система на базі штучного інтелекту відстежує всі під’єднані пристрої в режимі реального часу, забезпечуючи кожен блок достатньою кількістю сонячної енергії для роботи Ваших приладів. Якщо EcoFlow STREAM AC на кухні починає розряджатися, інтелектуальне балансування навантаження автоматично перенаправляє енергію з найближчих модулів — щоб Ваш холодильник безперервно працював на сонячній енергії.
Зручне керування за допомогою програми
EcoFlow За допомогою зручного додатка EcoFlow ви можете в будь-який час відстежувати виробництво, споживання та використання електроенергії. Додаток не тільки пропонує вам дані в режимі реального часу, але й автоматизовані пропозиції щодо оптимізації та можливість активно контролювати ваші енергетичні потоки - безпосередньо зі смартфона.

Delta Light (Stream Pro) не має функції X-Boost. Деякі побутові пристрої можуть мати пускові струми, значно вищі за номінальні, які перевищують можливості Delta Light (Stream Pro). У такому випадку Delta Light (Stream Pro) може автоматично відключити вихід розетки з метою захисту. Це стосується, зокрема, таких приладів, як холодильники, глибинні насоси тощо, які мають компресори або потужні електродвигуни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 23 кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Выходная мощность (общая), Вт | 1000 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Зарядка батареи | От солнечной энергии, От сети |
| Количество розеток | 2 |
| Максимальная мощность W | 1200 |
| Максимальная мощность зарядки (220В), Вт | 1050 |
| Емкость зарядной станции, Вт*ч | 1920 |
| Особенности | Быстрая зарядка батареи, Приложение IOS/Android, Функция ИБП (UPS), Поддержка дополнительной батареи, Водонепроницаемый |
| Назначение | Для всего дома |
| Разъемы | Розетка AC 230В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Функция ИБП | Да |
| Циклы зарядки | 6000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Товари під замовлення | Товари під замовлення приймаються в роботу після передоплати 20% або повної оплати. При повної оплаті на рахунок продавця діє знижка – 3% . |
- Цена: 46 750 ₴



